Moje konto a preteky
Prihlásenie
Toggle navigation
Preteky
Pohár ZSL v behu na lyžiach 2023/24
Pohár ZSL dorastu a dospelých - Výsledky
Pretekaj.sk
Pohár ZSL dorastu a dospelých
Výsledky
Pohár ZSL v behu na lyžiach 2023/24
Preteky:
Pohár ZSL dorastu a dospelých
Pohár ZSL žiactva
Pohár ZSL dorastu a dospelých
Pohár ZSL veteránov
Kategórie:
U16M - U16 ml. dorastenci
U16W - U16 ml. dorastenky
U18M - U18 st. dorastenci
U18W - U18 st. dorastenky
M - Muži, juniori
W - Ženy, juniorky
U16 ml. dorastenci
Por.
Meno
Započítané body
17.12.23
Štrbské Pleso
14.01.24
Tatranská Lomnica
27.01.24
Levoča Nordic Centrum
18.02.24
Štrbské Pleso
24.02.24
Štrbské Pleso
17.03.24
Štrbské Pleso
23.03.24
Štrbské Pleso
24.03.24
Štrbské Pleso
1.
Adamov Ján
2008
ZSL
TJ Tatran Hybe
400
100
100
100
100
100
100
2.
Gajdošovci Oliver
2008
ZSL
Fan Team Banská Bystrica
340
80
80
100
80
80
80
3.
Juhás Matej
2008
ZSL
ŠK Kriváň Važec
260
60
50
80
60
50
60
4.
MACHUNKA Boris
2008
ZSL
LK SKI TEAM JASE LÁTKY
230
50
60
60
45
60
40
5.
Gutten Boris
2008
ZSL
ŠKP Banská Bystrica
145
50
45
50
U16 ml. dorastenky
Por.
Meno
Započítané body
17.12.23
Štrbské Pleso
14.01.24
Tatranská Lomnica
27.01.24
Levoča Nordic Centrum
18.02.24
Štrbské Pleso
24.02.24
Štrbské Pleso
17.03.24
Štrbské Pleso
23.03.24
Štrbské Pleso
24.03.24
Štrbské Pleso
1.
MIRANOVÁ Tina
2008
ZSL
SK Rossignol team Pustevny
400
100
100
80
100
100
80
2.
BERAXOVÁ Ema
2008
ZSL
ŠK Železiarne Podbrezová
240
100
80
100
60
100
3.
Abrahámová Karin
2008
ZSL
ŠKP Banská Bystrica
215
50
60
45
60
4.
Kurucová Simona
2008
ZSL
ŠK Štrba
190
60
80
50
5.
Waldram Kristína
2008
ZSL
KBT SPIŠ
185
60
40
45
40
U18 st. dorastenci
Por.
Meno
Započítané body
17.12.23
Štrbské Pleso
14.01.24
Tatranská Lomnica
27.01.24
Levoča Nordic Centrum
18.02.24
Štrbské Pleso
24.02.24
Štrbské Pleso
17.03.24
Štrbské Pleso
23.03.24
Štrbské Pleso
24.03.24
Štrbské Pleso
1.
Adamov Michal
2006
ZSL
TJ Tatran Hybe
380
100
100
80
60
100
2.
Kuzmin Elisey
2007
ZSL
ŠKP Banská Bystrica
340
80
80
100
80
3.
CENEK Tomáš
2007
ZSL
ŠKP Vysoké Tatry
320
60
100
60
100
50
4.
Borsík Martin
2007
ZSL
BK Opalisko Z.Poruba
250
50
80
60
50
50
60
5.
Dunajský Martin
2006
ZSL
TJ Tatran Hybe
200
45
60
50
40
40
45
U18 st. dorastenky
Por.
Meno
Započítané body
17.12.23
Štrbské Pleso
14.01.24
Tatranská Lomnica
27.01.24
Levoča Nordic Centrum
18.02.24
Štrbské Pleso
24.02.24
Štrbské Pleso
17.03.24
Štrbské Pleso
23.03.24
Štrbské Pleso
24.03.24
Štrbské Pleso
1.
Bukasová Tereza
2007
ZSL
BK Opalisko Z.Poruba
340
80
100
100
100
60
60
50
2.
Straková Michaela
2007
ZSL
OTCHENASH TEAM
300
100
100
100
3.
Michalovičová Alexandra
2006
ZSL
BK Opalisko Z.Poruba
265
60
80
80
80
45
4.
Rendová Emília
2007
ZSL
Team Renda
260
100
80
80
5.
Molnárová Eliška
2006
ZSL
ŠKP Banská Bystrica
195
60
50
40
45
Muži, juniori
Por.
Meno
Započítané body
17.12.23
Štrbské Pleso
14.01.24
Tatranská Lomnica
27.01.24
Levoča Nordic Centrum
18.02.24
Štrbské Pleso
24.02.24
Štrbské Pleso
17.03.24
Štrbské Pleso
23.03.24
Štrbské Pleso
24.03.24
Štrbské Pleso
1.
HORNIAK Matej
2003
ZSL
ŠKP Vysoké Tatry
320
60
80
100
80
2.
TILESCH Denis
2002
ZSL
MKL Kremnica
306
80
80
60
50
36
3.
Renda Andrej
2000
ZSL
Team Renda
280
100
80
100
4.
Adamov Šimon
2004
ZSL
TJ Tatran Hybe
220
100
60
60
5.
Jurčo Michal
1972
ZSL
ŠKP Vysoké Tatry
220
50
80
45
45
Ženy, juniorky
Por.
Meno
Započítané body
17.12.23
Štrbské Pleso
14.01.24
Tatranská Lomnica
27.01.24
Levoča Nordic Centrum
18.02.24
Štrbské Pleso
24.02.24
Štrbské Pleso
17.03.24
Štrbské Pleso
23.03.24
Štrbské Pleso
24.03.24
Štrbské Pleso
1.
Klementová Barbora
1994
ZSL
Klub lyžiarov Nováky
500
100
100
100
100
100
80
2.
Sokolová Natália
2004
ZSL
Team Renda
334
80
100
80
45
29
3.
DANIELOVÁ Mária
2001
ZSL
ŠKP Levoča
330
50
80
80
60
60
36
4.
Klementová Marianna
2002
ZSL
Klub lyžiarov Nováky
310
60
60
50
80
60
5.
Piatková Emma
2004
ZSL
BK Opalisko Z.Poruba
246
50
80
40
50
26