Moje konto a preteky
Prihlásenie
Toggle navigation
Preteky
Štrbské bežky 2020
Beh na lyžiach - cross country cross - Výsledky
Pretekaj.sk
Beh na lyžiach - cross country cross
Výsledky
Štrbské bežky 2020
Preteky:
Beh na lyžiach - cross country cross
Beh na lyžiach - cross country cross
Beh na lyžiach - 5 km voľne s hromadným štartom
Beh na lyžiach - 2 km voľne s hromadným štartom
Kategórie:
Celkové poradie
Muži - Abs. poradie
Ženy - Abs. poradie
CF - Kros šprint Ženy
CM - Kros šprint Muži
CF04 - Staršie žiačky
CM04 - Starší žiaci
CF06 - Mladšie žiačky
CM06 - Mladší žiaci
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
1
CM
(1.)
58
OLEJÁR Lukáš
1987
ŠK SKI Ružomberok
02:14,80
00:00,00
2
CM
(2.)
39
MIKUŠ Ján
1998
SKI TEAM JASE LÁTKY
02:16,98
00:02,18
3
CM
(3.)
52
CIENIK Radovan
1978
ŠKP Martin
02:20,12
00:05,32
4
CM
(4.)
45
STANKOVIANSKY Martin
2005
KBL Jasná LM
02:22,62
00:07,82
5
CM
(5.)
5
ILAVSKÝ Sebastián
2004
ŠK Štrba
02:23,04
00:08,24
6
CM
(6.)
53
CIENIK Martin
2005
ŠKP Martin
02:25,99
00:11,19
7
CM
(7.)
89
MEJTSKÝ Maxim
2005
ŠKP KBL Martin
02:27,03
00:12,23
8
CM
(8.)
30
KLEMENT František
1973
Klub lyžiarov Nováky
02:27,62
00:12,82
9
CM
(9.)
63
BADÁŇ Matej
2003
Race Team Bajčičák
02:29,22
00:14,42
10
CM
(10.)
70
MRÁZ Peter
2002
KBL Jasná
02:30,37
00:15,57
11
CM
(11.)
6
PASTRNÁK Ľubomír
2004
ŠK Štrba
02:34,59
00:19,79
12
CM
(12.)
10
STAROŇ Vladimír
1951
Skiveterán Š. Pleso
02:37,99
00:23,19
13
CM
(13.)
66
OMÁMIK Peter
2003
Sport Rysy klub
02:42,19
00:27,39
14
CM
(14.)
83
KOVÁČ Filip
2004
XC Ski team Levoča
02:44,64
00:29,84
15
CM
(15.)
77
HRUŠKA Martin
1981
ŠKP BB
02:44,81
00:30,01
16
CM
(16.)
26
TRIZNA Viliam
1971
KBL JAsna
02:46,23
00:31,43
17
CM
(17.)
140
BRABEC Andreas
2005
TJ Vysoké Tatry
02:52,07
00:37,27
18
CM
(18.)
35
GLEZGO Juraj
2005
KB Vyhne
02:59,31
00:44,51
19
CM04
(1.)
138
BORSÍK Martin
2007
KBL JAsna
02:59,45
00:44,65
20
CM
(19.)
179
LUPTÁK Július
1942
ŠK Štrba
03:12,17
00:57,37
21
CM04
(2.)
172
GAVALIER Andrej Ján
2007
ŠK Štrba
03:19,77
01:04,97
22
CM04
(3.)
161
ORAVEC Marek
2007
ŠK Biathlon Mania
03:22,21
01:07,41
23
CM04
(4.)
136
JANKO Matúš
2007
ŠK Štrba
03:26,94
01:12,14
24
CM
(20.)
82
BLAHUNKA Tadeáš
1999
SVK
03:30,66
01:15,86
25
CM04
(5.)
315
HREBENÁR Šimon
2007
KBT SPIŠ
03:37,71
01:22,91
26
CM06
(1.)
320
SORGER Vratko
2008
ŠK Štrba
03:41,96
01:27,16
27
CM06
(2.)
162
ŠTRBA Maxim
2009
ŠK Biathlon Mania
03:46,28
01:31,48
28
CM
(21.)
305
REPAK Tristan
2005
Kosice
03:47,07
01:32,27
29
CM06
(3.)
159
CHLEBO Andrej
2008
KBL Jasná Liptovský Mikuláš
03:56,71
01:41,91
30
CM06
(4.)
321
KAŠŠA Dávid
2009
ŠK Štrba
04:03,68
01:48,88
31
CM06
(5.)
326
KURUC Matúš
2008
ŠK Štrba
04:13,17
01:58,37
32
CM06
(6.)
176
SMIEŠKO Michal
2009
KBL Jasná
04:14,05
01:59,25
33
CM06
(7.)
347
GAJDOSOVCI Andrej
2011
ŠK Biathlon Mania
04:22,61
02:07,81
34
CM06
(8.)
325
GURECKA Tomáš
2009
ŠK Štrba
04:24,15
02:09,35
35
CM04
(6.)
317
URBAN Sebastián
2006
KBT SPIŠ
04:28,25
02:13,45
36
CM
(22.)
71
VAJS Matúš
1979
Dolný Harmanec
04:35,79
02:20,99
37
CM06
(9.)
332
JANKO Šimon
2010
ŠK Štrba
04:39,68
02:24,88
38
CM06
(10.)
337
SORGER Peter
2009
Race Team Bajčičák
04:46,90
02:32,10
39
CM
(23.)
101
MARAS Ladislav
1963
MARAS team
05:06,55
02:51,75
40
CM06
(11.)
357
MIHOČKA Nicolas
2012
Sport club R.M.
05:18,73
03:03,93
41
CM06
(12.)
348
SEGEČ Janko
2012
ŠK Biathlon Mania
06:33,09
04:18,29
42
CM
(24.)
109
BALOGA Stanislav
1969
BŠK Prešov
06:39,88
04:25,08
43
CM06
(13.)
319
ŠIMOČKO Radovan
2013
ŠK Biathlon Mania
06:47,49
04:32,69
44
CM06
(14.)
370
HURAJT Matej
2011
07:06,00
04:51,20